GÜLERCER; Gelinlikte Bir Kalite Markası…

GülerCer Moda & Tasarım 2003’ten bugüne kendine özgü çizgisiyle gelin adaylarına ve düğün misafirlerine gelinlik ve abiye konusunda özveriyle hizmet vermektedir.

Son yıllarda başkentin moda sokağı haline gelen Tunalıhilmi’de kurulu bu şık mekanda, gelinler kendilerine uygun gelinliği bulmak konusunda Güler Hanım ve ekibinden yakın ilgi ve destek görebilmekteler. GülerCer Gelinlik, gelin adaylarına sıcak ve zevkli bir moda evi ortamı sunmaktadır. Bu sayede çoğu zaman, stresli ve koşturmacalı olan düğün günü sürecinde gelinler için bir nebze olsun rahatlatıcı bir uğrak noktası haline gelmiştir. Gelinler gelinliklerinin hazırlanması sürecinde provalara geldiklerinde kendilerini tamamen özel hissetmeleri, düğünün en gözdesi olabilmek adına gelinlikten saç modeline, gelin ayakkabısından fotoğrafçısına, gelinlik ile yürüyüş provasına kadar, el buketinden aksesuarlarına kadar birçok ayrıntı için GülerCer Moda evinda fikir alabilmekte, bir nevi düğün koçluğu hizmetine sahip olabilmektelerdir.

Gelinler, ilk kez yaşayacakları bu özel düğün gününde kusursuz bir gelin olmak adına GülerCer Gelinlik ekibinin paylaşacağı tecrübelerden yararlanabilmekteler.

GülerCer Gelinlik, houte couture sistemiyle çalışmakta, gelinlerin hayallerini önce kağıt üzerinde hoş bir modele dönüştürüp, sonrasında atölyesinde birbirinden özel dantel kumaş ve büyülü taş örnekleriyle süsleyerek yepyeni bir gelinliğe can vermektedirler.

Kişiye özel gelinlik çalışmaları gelin adaylarının uygun zamanlarına göre ayarlanmış provalar sonucu özel olarak ortaya çıkmakta, gelin adaylarının kendilerini güvende hissetmeleri amacıyla düğün tarihlerinden en az 15 gün önce eksiksiz olarak teslim etmektedirler.

Bugün sosyal paylaşım sitelerinde de binlerce takipçisi bulunan GülerCer Gelinlik, gelinlikte bir kalite markası olmuştur.

Ankara’da “Gelinlik” deyince ilk akla gelen moda durağı GülerCer Gelinlik; gerek dikiş kalitesi, gerekse sofistik tasarımları ile büyüleyici bir gelin olmanın kapılarını sizlere açıyor…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>