GÜNÜMÜZDE GELİN OLMAK…

Gelişen teknolojiyle beraber, hayatımız kolaylaşıyor diye düşünsek de, yapılacak işler her geçen gün artmakta, çağın gereksinimlerini yerine getirmek için koşturup durmaktayız. Bu durum günümüzde evlenecek olan çiftler için de oldukça geçerli.

Özellikle yoğun tempoda çalışan genç çiftler evlilik sürecinde yeni bir ev hazırlarken, ellerindeki kabarık listeyi, hergün birkaç çizik ile tamamlamaya çabalıyorlar. Tabi bu sırada gelin adayı ise belki de çocukluğundan bu yana hayalinde olan, belki bir masaldan okuduğu prensesi, belki izlediği bir film karesinden unutamadığı gelinliği giyebilmenin heyecanıyla gelinlik arayışına girmektedir. Tabi yoğun çalışma ortamında buna ne kadar fırsat bulabilirse.

Eskiden olduğu gibi geniş zamanlarda çarşıları gezip rahat rahat gelinliğini seçen gelin adaylarına kıyasla, o kadar şanslı olamasa da, günümüz gelinleri teknolojinin tüm imkanlarından faydalanıp dünyaca ünlü tasarımcıların modellerini inceleme fırsatı bulabilmekte, en ünlü gelinlik markalarının en yeni koleksiyonlarına masa başından tek tuşla ulaşabilmektedir.

GülerCer Gelinlik de gelin adaylarının bunca telaşeli ve yoğun düğün sürecinde onların bu temposunun hafifletmek adına gerçekleştirdiği yeni teknik yöntemleri ile gelinlikleri provasız çalışabilmekte bu sayede de gelin adaylarının gelinliklerinin siparişi için sadece beden ölçülerini vermesi yeterli olabilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>