NİŞAN TÖRENİNDE NE TARZ GİYMELİYİZ?

Günlük yaşamımızda olduğu gibi, özel gece ve davetlerde de seçeceğimiz kıyafetler ortama, konsepte, formata uygun olmalıdır. Nişan törenlerinde de seçilecek kıyafet, öncelikle nişanın yapılacağı mekan ve konsepte uygun olmalı, eğer evde sade bir tören olacak ise mümkün olduğu kadar sadelik ama şıklık ön planda olmalı, abiye tercih edilmeli, belki zarif takılarla süslenmelidir. Siyah şifonlar, biraz daha tül veya dantel kollu modeller, vücut tipi müsaitse belden kloş, büzgülü kesimler de nişanlanacak genç kızlar için çok cici tercihler olacaktır.

Nişan töreniniz dışarıda bir mekanda ailelerin katılımıyla düzenlenecek, belki bir canlı müzik eşliğinde yenebilecek bir yemek formatında olacak ise, seçiminiz yine elbiseden yana olmalı deriz. Yine gençlerin tercih edebileceği, hareketli uçuşan etekleri olan belki bu kez uzun şifon bir abiye, renk tercihi bu kez daha canlı enerjik tonlarda olabilen bir elbise uygun olacaktır. Mercan tonları, saks mavileri, zümrüt yeşili ve nişanlıkların vazgeçilmezi olan kırmızı tonlarında bir elbise ile gecenin gözdesi siz olabilirsiniz. Hayalinizde nasıl hep bir gelinlik var ise, aynı şekilde nişanlık için de bir hayaliniz olmasını tavsiye ederim. Karakterinizi, enerjinizi taşıyan, renkli bir kişiliğe sahipseniz ışıldayan, payetli bir nişanlığınız neden olmasın? Peki bu hayali nasıl gerçeğe dönüştüreceksiniz? Her sene vitrinlerde birbirine benzer o kadar aynılaşmış renkler ve modeller görüyoruz ki, nişan için farklı bir seçim yapmanız olanaksız gibi görünebilir. Ama sakın umutsuzluğa kapılmayın. Çünkü GülerCer Moda Evi’nde gelinliğin yanı sıra birbirinden farklı, birçok renkte, tasarım ürünü abiyeler bulabilmeniz ve asıl önemlisi tam da hayalinizdeki renk tonunda istediğiniz modelde nişanlık kıyafetinizi sizin beden ölçülerinize uygun olarak dikebiliyor olmanız. Nasıl mı? 33 yıllık dikiş deneyimi olan Güler Hanım ve usta ekibi sayesinde, Tunalıhilmi Caddesi üzerindeki mağazalarındaki atölyelerinde. Üstelik model konusunda kararsızsanız, hemen o esnada tarzınıza uygun modeldeki nişanlık tasarımınızı da çizim ile birlikte hazırlıyorlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>