GELİNLİKTE MODAYI TAKİP ETMEK NE KADAR DOĞRU?

Gelinlik, günlük hayatta kullandığımız kıyafetlerden oldukça farklı bir kategoride olup, çoğunluğumuzun önceki yaşamında belki hiç deneme fırsatı bile bulamadığı apayrı konseptteki bir kıyafettir. Dolayısıyla hayatımız boyunca düğün sürecine kadar hiç denemediğimiz, kendimizi sadece hayal edebildiğimiz, belki bazen hayalini bile kurmakta güçlük çektiğimiz gelinlik bu nedenlerden dolayı gözümüzde bir değer kazanmakta, büyülü bir havaya bürünmektedir.

Bayan olarak duygularımızı erkeklere göre daha yoğun yaşadığımız yadsınamaz bir gerçek. Dolayısıyla ilişkimizde birçok konuyu yoğun duygularla yaşadığımız için her şeyi en ince ayrıntısına kadar beynimizde irdelediğimiz gibi, hayatımızın belki de en güzel olmasını istediğimiz düğün günümüz için de oldukça fazla çaba ve enerji sarfediyoruz biz kızlar…Heleki bu özel günde en sevdiklerimizin bir araya toplanacağı düğün ortamında giyeceğimiz kıyafet ise tam bir heyecan konusu! Biz ki, hergün dolap karşısında ne giyeceğimize, neyin ne ile uyumlu olup olmayacağına karar veremezken, bu büyük günde tam bir masal perisi olmak hiç de kolay olmasa gerek.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>