DÜĞÜN FOTOĞRAFÇILIĞINDA TAM GÜN HİKAYESİ

Düğün organizasyonlarında en önemli iki kalemden birisi gelinlik iken diğeri de fotoğraftır bence. O güne dair hatırlamaktan mutluluk duyacağınız iki şeyden birisi gelinliğiniz, diğeri ise düğününüzdeki anılar…

Günlerce hatta aylarca hazırlanıp, özenle organize ettiğiniz düğününüz ve o düğüne ait her detayı kalıcı kılmak ve yıllarca hafızalarda yaşatmak adına düğün günü fotoğrafları oldukça anlamlı ve değerli.

Hele ki son yıllarda çok moda olan tam gün fotoğrafçılığı gelin hanımın makyajı, gelinbaşı saçının yapılışını, gelinliğini giyip duvağının takılışını, yine aynı şekilde damadın da damat tıraşından, hazırlanıp gelini alma seremonisini, o süslü gelin arabalarını, gelin ve damadın açık havadaki pozlarını, düğün sahipleri ve arkadaşları ile birlikte yapılacak farklı görsellikteki çekimleri ile tüm günü detayı ile fotoğraflayarak tam günü hikayeye dönüştürüyorlar.

Eskiden telaşe ve stresin hakim olduğu bu düğün gününü renkli bir serüvene dönüştüren tam gün hikayesi için, doğru adrese gitmek de oldukça önemli.

Ankara’da siz gelin adaylarına tavsiyemiz; özellikle sizi, gelinliğiniz, saçınız, duvağınız ve makyajınızla birlikte bir bütün olarak bir peri kızı edasıyla fotoğraf karesine yerleştirebilecek, damat bey ile birlikte sizden kimi zaman romantik, kimi zaman esprili ve eğlenceli kompozisyonlar oluşturacak olan Fotoğraf Sanatçısı Fatih Tan ile tanışmanızdır. Fatih Tan’a ulaşmak için www.tamgunhikayesi.com.

GülerCer Gelinlik olarak katalog çekimlerimizi de her yıl birbirinden farklı konseptlerde gerçekleştiren Fatih Tan’a buradan teşekkürlerimizi iletiriz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>